ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 15.05


"ПриватБанк" судиться з батьком загиблого героя

Днями, 13 травня, в Автозаводському районному суді міста Кременчука розпочали розгляд позову "ПриватБанку" щодо заборгованості за кредитом загиблого в АТО бійця Олега Довбні. 

 

У суді замість хлопця, який загинув 22-річним у Авдіївці ще 2016 року, відповідав його батько.

У 2014 році Олег Довбня узяв у банку в кредит у розмірі 1400 грн. Після цього його призвали на службу. Через два роки військовослужбовець загинув, не встигнувши виплатити кредитні кошти. Проте банк і після смерті Олега продовжив нараховувати відсотки. Тож зараз загальна сума боргу, за версією банку, становить понад п'ять тисяч гривень.

"...Залишалося виплатити 200 гривень. Я йому пропонував закрити кредит, а він відмовився, сказав - приїду, сам закрию", – сказав Олександр Довбня, батько полеглого героя, у розмові з журналістом каналу Кременчук.

Згідно із законом "Про соціальний захист військовослужбовців і членів їхніх сімей", усі штрафні санкції, пеня за невчасне внесення платежів, а також відсотки за користування кредитом не мають нараховувати в той час, коли громадянин служить у зоні проведення бойових дій.

"ПриватБанк" наполягає, щоби батько заплатив борг свого сина в сумі 5300 гривень з лишком. 2014 року Олег взяв у банку кредит 1400 гривень, сплачував по можливості. Потім пішов служити і загинув. Банк це не взяв до відома, – сказав Іван Перепеляк, адвокат відповідача.

За нормами цивільного права, у разі смерті фізичної особи припиняються його зобов’язання, тому "ПриватБанк" не мав права нараховувати відсотки. А в разі загибелі воїна в АТО мав просто списати заборгованість в повному обсязі. І не ганьбитись на всю країну.

Через відсутність представників банку розгляд справи перенесли на 11 червня.

скандал, гроші, ПриватБанк, Олег Довбня, суд, війна

За темою:

  • У Полтаві побили громадського активіста
  • Суд виправдав Геннадія Капканова та випустив на волю
  • Жеваго викликали на допит до ДБР
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.