ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 16.08


"ПриватБанк" закриває сотні відділень

Стратегія розвитку державного ПриватБанку до 2024 року, затверджена Урядом, передбачає виведення з банку проблемних активів. При цьому до зазначеного терміну планується скорочення чисельності відділень і персоналу.

Як повідомляє Мінфін, ще до продажу - до 2024 року – в «хорошому» «ПриватБанку» залишиться 1250 відділень, а штат співробітників фінустанови налічуватиме 15,5 тисячі осіб.

У документі також йдеться про те, що цільовий розмір операційних витрат такого складе 8,3 мільярда гривень у порівнянні з 11,4 мільярда гривень на сьогодні.

Як зазначається в пояснювальній записці до проекту, головною метою є визначення стратегії для «хорошого банку», придатного для продажу, і підходу до його приватизації.

– Успадковані проблеми будуть зосереджені в окремому підрозділі, який буде займатися непрофільними послугами, успадкованими портфелями та судовими процесами, – ідеться в документі.

Згідно з даними Національного банку України, станом на 1 липня 2021 року регіональна мережа ПриватБанку налічувала 1574 відділення, а в стратегії вказувалося, що штат персоналу банку на кінець 2020-го становив 21,6 тисячі співробітників.

Тобто до 2024 року мають закрити три сотні відділень та звільнити понад 6 тисяч робітників. В огляді банківського сектору НБУ за серпень ішлося про те, що в II кварталі 2021 року банки активно скорочували мережу філій (до 6,9 тисячі), найбільше – «ПриватБанк» та Ощадбанк (відповідно 110 та 54).

приватбанк

За темою:

  • Лже-банкір "взув" кременчужанку
  • Відкрився перший банк їжі: як це працює
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.