ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 10.02


Призначили до розгляду справу ексдиректора Агентства доріг Полтавщини

Вищий антикорупційний суд призначив до розгляду справу за обвинуваченням колишнього директора державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексія Басана.

Його звинуватили в нецільовому використанні 29 млн грн і зловживанні на 5,5 млн грн.

 

 

Таке рішення 8 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

«Призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту у кримінальному провадженні № 52019000000000238 за обвинуваченням (Олексія Басана – ред.) у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 210 Кримінального кодексу України. Судовий розгляд провести у відкритому судовому засіданні о 14:00 13 лютого 2023 року», – йдеться в рішенні.

Як відомо, Апеляційна палата ВАКС обрала Басану запобіжний захід у вигляді 3,7 млн грн застави з обов'язками: не спілкуватися зі свідками та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, керівнику ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексію Басану НАБУ та САП вручили підозру у зловживаннях. Суд відпустив його під особисте зобов'язання.

У ході досудового розслідування встановлено, що наприкінці 2018 року очільник підприємства на власний розсуд, всупереч вимог Бюджетного кодексу України, уклав із фірмами договори на проведення комплексу робіт з ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на загальну суму майже 29 млн грн. З метою приховання злочину, вказана особа вирішила поділити три ділянки дороги протяжністю 118 км на 22 частини. Однак, виконання вказаних робіт не відповідали напрямам використання бюджетних коштів. Крім того з'ясувалося, що договори укладено без проведення процедури відкритих торгів, а вартість самих робіт була завищена на суму понад 5,5 млн грн.

Такі зловживання очільника держпідприємства завдали державі, в особі державного підприємства, збитків на суму майже 29 млн грн – саме стільки коштів було безпідставно перераховано на виконання договорів. На сьогодні дії посадовця кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 210 та ч. 2 ст. 364 КК України.

посада, автомобільні дороги

За темою:

  • Дві третини доріг області потребують капітального ремонту
  • Громади долучилися до співфінансування ремонту місцевих доріг
  • На ремонт доріг області планують залучити близько 900 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.