ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 25.05


Призначили нового очільника Полтавської РДА

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення з посади голови Полтавської райдержадміністрації Ігоря Карімова у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України.

Президент підписав розпорядження не лише про звільнення очільника Полтавської РДА, але й про призначення нового.

Дмитра Романова призначили головою Полтавської районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження 25 травня підписав Президент Володимир Зеленський.

Його опублікували на сайті Офісу Президента.

Згідно з декларацією новопризначеного посадовця, він має житловий будинок (48,2 кв. м) та земельну ділянку (2475 кв. м) у Черкаській області, а також на правах спільної власності володіє квартирою у Харкові (66 кв. м). Ще одну квартиру – у Полтаві площею 50,2 кв. м – має його дружина.

Торік Романов заробив 94 тис. 63 грн та отримав 2 млн 573 тис. 736 грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю. Його дружина отримала 10 тис. 320 грн допомоги при народженні дитини та допомоги по догляду за нею.

Готівкою посадовець зберігає 1 млн 550 тис. грн, 28 тис. євро та 50 тис. доларів США, а його дружина – 780 тис. грн, 56 тис. євро та 18 тис. доларів США

голова РДА, посада, призначення

За темою:

  • Представили нового начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА
  • У Полтаві не обрали нового директора парку "Перемога"
  • Гришка призначили головним лісівником Полтавщини
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.