ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 11.06


Призов на військову службу розпочнеться на Полтавщині 15 червня

Цьогоріч весняний призов перенесли на 15 червня. Він триватиме лише 1,5 місяці, а не три як це було раніше. На даний час Полтавська область виконує план з призову громадян, лише на 56% – 490 чоловік.

Про це під час засідання обласної призовної комісії повідомив військовий комісар Полтавського ОВК Дмитро Губський, повідомляють Новини Полтавщини.

На сьогодні чимало районів Полтавщини не справляються з виконанням поставлених планів.

Заходи щодо призову громадян поновили 25 травня, але за результатами попереднього зарахування, в команди призначено лише 56% — 490 чоловік.

Призовні комісії Полтави, Кременчука, Кременчуцького району, Гребінківського, Оржицького, Пирятинського, Чорнухинського районів не належним чином виконують свою роботу.

Цього року через пандемію COVID-19, призовники, які раніше працювали за кордоном зараз перебувають вдома, тому тепер можна їм вручити повістку.

Випускників шкіл не призиватимуть до лав ЗСУ.

Під час пандемії нам потрібно бути обережними, щоб вірус не потрапив до ЗСУ. Всі призовники повинні пройти тестування на COVID-19 і лише тоді, вони будуть доставлені до збірного пункту. Призовники мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту (маски, рукавички та дезінфектор) з розрахунком на три доби”, – сказав Губський.

 

Та нагадав, що за забезпечення призовників засобами індивідуального захисту та за організацію проведення тестів відповідають райдержадміністрації та міськради.

У районах, здебільшого, виникають такі проблеми, як забезпечення призовників масками та рукавичками, доставка до збірного пункту та проведення тестування, через неможливість оплати за тести через бюджет.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Юрій Курилко повідомив, що призовникам проводитимуть ІФА-тестування (імуноглобулін N)/

Нам, як організаторам, потрібно не допустити занесення до ЗСУ коронавірусу. ІФА-тестування, а саме на імуноглобулін N, покаже якщо людина тільки інфіковано, або ще хвора. Інші тести не покажуть такої інформації. І вартість такого ІФА-тестування в рази дешевша, ніж ПЛР-тестування”, – розповів Курилко.

 


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.