08:45 19.05 1098
У Полтаві батьки скаржаться на відсутність туалету поблизу дитячого майданчика та атракціонів біля парку на зупинці "23 вересня" та біля старої 4-ї поліклініки. Проблему в черговий раз підняли в соцмережах.
Поряд із парком є два дитячих майданчика, неподалік – скейтпарк, який відкрили минулого року. У літній сезон на 23 вересня працюють батути.
Дітей багато приводять на прогулянку та розваги, немало діток з батьками гуляють і в самому парку, повідомляє Коло.
А от скористатися вбиральнею проблематично – її тут просто немає. 10 років тому в цьому районі був туалет. Але зараз приміщення напівзруйноване, на даху ростуть дерева. Люди користуються вбиральнею у торговельному центрі, але нарікають, що після 17.00 туалет зачиняють.
Безбар’єрний маршрут у Полтаві під загрозою через незаконну прибудову на вул. Соборності
08:45 11.08
На Полтавщині цьогоріч зупинили майже 400 кримінальних справ через мобілізацію обвинувачених
20:30 09.08