ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 20.09


Презентували захоплюючий фільм про Більськ

Спіробітники продакшн-групи Wild Fox Film відзняли міні-фільм “Гелон.Сонце Скіфії” про красу Більська, гарне та історично цінне місто Гелон, де знайшли золото скіфів. І це - далеко не усі скарби, які тут приховані.

Промо-відео заповідника “Більськ”.Гелон… Місто, що вражає та надихає,

– написав на сторінці директор заповідника Ігор Корост.

 

Wild Fox Film – продакшн-група щодо сворення ігрового та документального кіно. Основна мета – популяризація знань з історії та культури України; підвищення рівня історичних знань населення виключно з освітньою метою, на волонтерській основі.

 

Довідково: Історико-культурний заповідник Більськ — заповідник у  Котельві Полтавської області. До складу археологічної території входять більша частина Більського городища скіфського часу, а також пам’ятки його округи, розташовані у межах Полтавської області. Північна частина городища і Куземинське укріплення розташовані у межах Сумської області. Історико-культурний заповідник «Більськ» створений 19 травня 2005 р. Археологічні дослідження Більського городища і пам’яток його широкої округи (території, віддаленої на 30-40 км від Більського городища) тривають понад 100 років.

Більськ, розкопки, археологія

За темою:

  • У Полтаві презентують наукові видання про Більськ
  • У Харкові презентували знахідки полтавських археологів. ВІДЕО
  • На базі Більського городища збудують історичний музей
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.