ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 06.08


Про ефективний захист прав дитини говорили під час круглого столу в Полтаві

На робочій зустрічі за участі представників ювенальної та патрульної поліції, соціальних служб та охорони здоров’я обговорювали питання, що виникають на практиці при реагуванні на виклики, пов’язані з дітьми.

Учора, 5 серпня, під час робочої зустрічі у Головному управлінні поліції Полтавщини говорили про нагальні проблеми, які ускладнюють роботу фахівців у сфері захисту життя і здоров’я дитини, а також про раціональний механізм їх вирішення.

Зокрема, учасники круглого столу обговорювали питання організації роботи профільних служб для ефективного захисту прав дитини.

Як повідомила керівниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини Ірина Карюк, головна мета заходу – опрацювати прогалини, що виникають в роботі служб, розглянути конструктивні пропозиції учасників дискусії і розробити єдиний алгоритм міжвідомчої співпраці.

Так, сторони домовились про оперативний обмін інформацією у випадках, що вимагають залучення спеціалістів відповідної галузі, а також про порядок проведення процесуальних дій у разі необхідності надання дитині негайної медичної допомоги або вилучення з небезпечного середовища.
 

поліція, ювенальна поліція, круглий стіл, діти

За темою:

  • Хуліган із ножем погрожував убити офіціантку. ВІДЕО
  • Рецидивісту, який підозрюється у пограбуванні 87-річної жінки, обрали запобіжний захід
  • На Полтавщині померла 14-річна школярка
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.