ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:18 17.05


Про Полтавщину розкажуть у пізнавальному проекті "Ukraїner". ВІДЕО

Суспільно-культурне мультимедійне видання "Ukraїner" розпочинає цикл розповідей про Полтавську область. У мережі оприлюднили короткий відеоанонс полтавської подорожі.


Останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишали свої землі, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися у родинних архівах і поступово затиралися у пам’яті.

Зазвичай наша держава опиняється у фокусі світових ЗМІ через політичні та економічні проблеми, війну чи природні катаклізми. Та невелика кількість іноземців, що сюди приїздить, описує Україну зовсім не так, як це роблять наші ЗМІ. Сторонньому оку Україна відкривається несподіваною, цікавою, непередбачуваною і кольоровою. Але якою бачать свою країну самі українці? Чому, повертаючись із закордону, в першу чергу вони звертають увагу на сірість, негатив, неввічливість та грубість великих міст. Можливо тому, що медійно Україна для самих українців має недобрий вигляд?

Внутрішній туризм в Україні розвинений слабо, розгалуженість транспортної системи теж недосконала. Доволі багато українців взагалі ніколи не покидали межі своєї області. Ті ж із нас, хто багато подорожує Україною, можуть помітити, як мало ми знаємо про сусідні регіони і про свою країну в цілому.

Для того, аби це змінити, створили "Ukraїner" — новий медіа-проект, який має на меті шляхом ретельних досліджень зрозуміти і сформулювати, ким ми є.

Експедиція триватиме півтора року і охопить всю Україну. "Ukraїner" розповість пізнавальні історії про найвіддаленіші куточки, людей, мистецтво та їжу.

культура, подорож, експедиція, відео

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.