ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 06.08


Проби води у Ворсклі показали, що гепатиту А в ній немає

Вірус гепатиту А у річній воді на міських пляжах не виявили. Це підтвердили вірусологічні дослідження, проведені "Полтавським обласним лабораторним центром Міністерства охорони здоров'я України".

Збудник гепатиту А (жовтухи) у водоймах Полтави не виявили, йдеться у повідомленні на сайті Полтавської ОДА.

"Були взяті проби води з річки Ворскла. Результати позитивні. Гепатиту А у водоймі не знайшли",

– розповів в.о. директора Полтавського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України Андрій Хайлов.

Якісна та безпечна питна вода й в оселях полтавців. Це підтвердили в КП ПОР "Полтваводоканал". На полтавському водоканалі працює хімбаклабораторія з контролю за якістю питної води. У ній проводяться дослідження за 26-ма показниками: запах, колір, мутність, вміст амонію, нітратів, нітритів, заліза, хлоридів, фторидів тощо.

"Щодня співробітники лабораторії виїжджають у різних напрямках нашого міста, згідно з графіком погодженим з міською санепідемстанцією, й беруть воду на дослідження. Щонеділі проводиться відбір проб води з п’яти водозаборів підприємства",

– розповіла завідувачка хімбаклабораторії КП ПОР "Полтававодоканал" Влада Курішко.

А моніторинг води у свердловинах протягом багатьох років свідчить про те, що склад полтавської води за органолептичними, хімічними, бактеріологічними показниками майже не змінюється та відповідає вимогам Державних санітарних правил і норм.

водойми, вода, річка

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.