ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:12 28.12


Проблеми інвалідів вирішені "на папері"

На нараді в облдержадміністрації з питань забезпечення доступності до об’єктів транспортної інфраструктури людей із обмеженими можливостями, сьогодні було гаряче.

Цікаво було спостерігати, як керівник Департаменту інфраструктури та туризму ОДА пан Бєліков емоційно вів нараду. Порадувало те, як ця людина обурена станом справ у цьому важливому питанні. Точніше, майже  повним занепадом у цій сфері. Головною тезою звучали слова про "зрушення з мертвої точки". Можливо, через присутність на нараді самих інвалідів, можливо, через щире бажання розібратися.

Зазначалося, що на міжміських маршрутах немає жодного автобусу пристосованого для перевезення людей із обмеженими можливостями, йшла мова також і про те, що на жодному маршруті у Полтаві немає хоча б однієї маршрутки з потрібним обладнанням. Людям доводиться їздити на таксі, а це доволі вартісна послуга. Згадували про програму технічного нагляду за будівництвом і про прийняті роботи від будівельників, але про зручні пандуси, чи то спуски для візочків мова не ведеться. На папері все чудово, а на ділі – нічого.

Згадували також про наявність «соціального таксі»: якщо вести мову про всю Полтавщину, то ця програма також не діє, зокрема в Лубнах ця послуга відсутня повністю. Часто водії «соціального таксі» їздять по власних справах, або ж відверто заробляють гроші перевезенням, мотивуючи це відсутністю коштів на бензин для послуг «соціального таксі». В обласному центрі ситуація також патова. Наразі, на жаль, комфорт інвалідів у транспорті - це справа більше самих інвалідів, бо без їхнього гучного голосу і прохань помітити проблему - нікому до їхніх потреб і діла немає...

Геннадій ГРАНЬКО

Інваліди, соціальне таксі, ОДА

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.