ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 15.06


Продав диск із порно - сплатив штраф 1700 гривень

На засіданні Хорольського райсуду розглянули матеріали справи за обвинуваченням місцевого мешканця у порушенні статті 301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Тепер йому доведеться сплатити суму штрафу у 1700 гривень за розповсюдження порнографічних файлів, повідомляє Полтавщина.

Суд встановив, що 15 січня 2019 року обвинувачений у власному помешканні завантажив з інтернету відеофайли порнографічного характеру, які потім записав на два DVD-диска. 17 лютого Василь І. приніс ці диски з написом літери «П» на місцевий центральний ринок, де один із них (із шістьма відеофайлами) продав громадянці за 50 грн.

Після його затримання чоловік добровільно віддав поліцейським ще один диск із 4-ма відеофайлами.

Диски були передали експерту-мистецтвознавцю Черкаського НДЕКЦ МВС України, який зазначив, що матеріали які записані на них, носять порнографічний характер. 

Обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся. Судом були враховані позитивні характеристики обвинуваченого за місцем проживання, а також його активне сприяння слідству.

Суд визнав Василя І. винним та оштрафував його на суму 1700 грн; також, суд зобов'язав сплатити послуги експерта-мистецтвознавця у сумі 2717 грн. Диски знищити, а купюру в 50 грн конфіскувати на користь держави. 

суд, Хорол, розповсюдження порнографії

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.