ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:52 30.12


Продукція "Гадячсир" може продаватися у Європі

Європейська комісія дозволила десятьом українським виробникам молочної продукції експортувати свої вироби до ЄС. Серед них - "Гадячсир".

Європейська комісія оприлюднила рішення про внесення десяти українських виробників молочної продукції до списку компаній, котрий дозволено продавати свої вироби у країнах ЄС. Про це на своїй сторінці у Facebok повідомила Владислава Рутицька, заступник міністра аграрної політики. Цей оновлений список вступить в дію з 10 січня 2016 року.

Серед цих десяти є і підприємство з Полтавщини - ТОВ "Гадячсир". Крім нього, до переліку увійшли: "Люстдорф" (Вінницька обл.), "Молочний дім" (Дніпропетровська обл.), "Лакталіс-Миколаїв", Львівський холодокомбінат, а також підприємства, котрі входять до "Мілкіленд-Україна", підприємства ПФ КФ "Прометей", філіал "Менський сир" (Чернігівська обл.) і філіал "Роменський молочний комбінат" ПП "Рось", а також його філіал у Недригайлові (обидва Сумська обл.), підприємства "Молочного альянсу" - "Золотоніський маслоробний комбінат" (Черкаська обл.) та філіал Яготинського маслозаводу "Яготинське для дітей" (Київська обл.).

На підприємстві нам підтвердили цю інформацію. Окрім того, продукція ТМ "Гадячсир" експортується до 15 країн світу, а основним ринком збуту нині є Казахстан.

Анатолій ГАРКУША

сир, гадячсир, єс, євроінтеграція, експорт, європа

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.