ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 22.06


Продукти з полтавського продрезерву перевіряють правоохоронці

Продрезерв, який міська влада закупила на початку повномасштабного вторгнення рашистів, вирішили роздати малозабезпеченому населенню. Однак, навіть після ухвалення відповідного рішення на засіданні виконкому — полтавці так і не отримали продуктові набори.

 

Сформований на початку повномасштабного вторгнення продрезерв на 80 тисяч осіб мають роздати багатодітним сім’ям та людям з інвалідністю. 2 червня на засіданні виконкому у Полтавській міській раді проголосували за те, аби роздати запаси з продрезерву, аби уникнути їхнього псування. Валерій Пархоменко зауважив, що нині продукти проходять перевірку, повідомляє телеканал ІРТ.

"Ми готові видати цей продрезерв. Тому що, коли ми його купували, були перші дні війни. Було доручення керівництва держави сформувати продрезерв і ми його сформували. Та на той час ті продукти мали зберігатися в тих умовах, які були навесні. Сьогодні літо. Ці продукти знаходяться в школах", - заявив Пархоменко.

Перший заступник міського голови вважає, що або вони зможуть видати продрезерв, або продукти викинуть на смітник: "Сьогодні йдуть перевірки правоохоронних органів з приводу цих продуктів. Тому, до того, як закінчать перевірку, ми не зможемо розпочати процедуру. Тому що сьогодні є пряма заборона голови військової адміністрації".

У головному управлінні держпродспоживслужби підтверджують інформацію про перевірки. Під час інспектування продуктів виявили незначні недоліки та надали рекомендації міській владі щодо їх усунення.

Раніше повідомлялося, що консерви зі свинини з полтавського продрезерву виявилися неякісними, а фахівці Держпродспоживслужби, які перевіряли підприємство, де виготовляли тушківку, зафіксували серйозні порушення.

продрезерв, влада, поліція, скандал

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.