ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 03.02


Проект у Горішніх Плавнях став найдорожчим інвестиційним проектом України

Йдеться про проект виділення кредиту від НЕФКО на повну реконструкцію центральної котельні по провулку Енергетиків у Горішніх Плавнях. Про це повідомляє прес-служба Горішньоплавнівської міської ради.

В мерії відбулася робоча зустріч з представниками Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО — старшим радником Ронні Нільссоном та експертом НЕФКО Олексієм Капустинським.

Мова йшла про виділення кредиту від НЕФКО на повну реконструкцію «серця міста» — центральної котельні по провулку Енергетиків, 31.

Міська влада і представники НЕФКО узгодили, що місто отримає кредит в сумі близько 5 млн євро під 6%.

Центральну міську котельню справедливо можна назвати серцем міста, що забезпечує надійність теплопостачання та належний рівень комфорту для його мешканців. Відкривши кредитну лінію місто отримає допомогу від партнерів НЕФКО — Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) — 1,5 млн євро додаткових грантових коштів, що дозволять полегшити фінансове навантаження на комунальне підприємство щодо обслуговування кредиту,

— розповів мер міста Дмитро Биков.

За отриманий кредит горішньоплавнівці хочуть зробити повну реконструкцію центральної міської котельні: звести нову будівлю та придбати якісне котельне обладнання, що відповідатиме вимогам сучасності та енергозбереження.

Відбуватиметься це впродовж трьох років і має суттєво знизити втрати теплової енергії на котельні та зменшити фінансове навантаження на мешканців міста, а також вплине на покращення умов праці співробітників КВП "Теплоенерго".

За словами Дмитра Бикова, місто два роки готувалося до отримання цього кредиту й у грудні 2017 року у Стокгольмі Ронні Нільссон успішно представив цей проект та отримав погодження щодо подальшої співпраці.

За словами Ронні Нільссона, на території України НЕФКО співпрацює з 20 містами. Так, у Житомирі, Вінниці, Івано-Франківську, Кам’янці-Подільському, Полтаві та Олександрії вже успішно реалізовані проекти.

Ще у 4-х містах реалізація триває, це — Миргород, Конотоп, Тернопіль, Чернівці. Окрім того, інші 10 міст тільки розпочинають роботу з НЕФКО.

Проект Горішніх Плавнів найбільший в Україні. Місто — невелике, але дуже успішне та має великий потенціал, гарні ініціативи та найкращі умови для його реалізації. Ми вклали у проект Горішніх Плавнів усі свої найкращі напрацювання та отриманий досвід. Розраховуємо успішно впровадити його в життя та презентувати позитивний досвід міста з реконструкції системи опалення на теренах України,

— сказав під час зустрічі Ронні Нільссон.

Горішні Плавні, проект, міська рада

За темою:

  • Полтавська студентка перемогла у конкурсі архітекторів і вирушить до Італії
  • Полтавка Маша Нікуліна приємно здивувала імените журі "Голосу країни". ВІДЕО
  • Понад 800 пар наречених скористалися в області послугою "Шлюб за добу"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.