ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

23:00 25.11

P


Професійне спорядження для скітуру

Цей вид спорту став останнім часом надзвичайно популярним. Але він неможливий без спеціальних лиж, а також різних видів аксесуарів і комплектуючих. Краще спорядження для скітуру купити в Україні можна через наш інтернет-магазин Terra Incognita.

Чому вигідно купити спорядження для скітуру в інтернет-магазині Terra Incognita?

Насправді товари даного типу доступні в багатьох спеціалізованих магазинах. Але наші пропозиції мають масу переваг.

Гарантії якості

У нашому каталозі представлена продукція найбільш відомих в світі торгових марок. Це такі флагманські бренди, як Black Diamond, Dynafit, Fischer, Jones, Leki, Petzl, Stoeckli та інші топові виробники. Оскільки ми співпрацюємо з ними безпосередньо, без посередників, то можемо гарантувати фірмову якість кожного товару. При цьому вартість даних виробів набагато нижча, ніж в середньому по ринку.

Рівень сервісу

Досвідчені спортсмени воліють саме у нас купити скітурове спорядження. У Києві, Львові, Одесі та інших містах України його можна замовити на домашню адресу або купити самовивозом в нашому локальному магазині. Наші консультанти допоможуть визначитися з вибором. В результаті ви отримаєте комплект спорядження або окремі його види, щооптимально підходять саме під ваші завдання.

Вартість товарів

На наше скітурове спорядження ціни з самого початку цілком доступні. А численні знижки, акції і розпродажі ще більше знижують вартість кожного придбаного у нас товару. І це далеко не всі переваги наших товарів і послуг.

Що таке скітур і які види спорядження необхідно придбати для цього спорту?

Скітур - це один із зимових видів спорту. По суті це пересування на лижах у високогірній місцевості без упорядкованих трас. У першу чергу потрібні такі види спорядження для скітуру:

  • Лижі. Вони відрізняються легкістю, мають форму аналогічну гірським лижам. Поверхня, що ковзає ідеально гладка. З боків лиж прокладено металевий кант;
  • Кріплення. Воно повинно дозволити рух по типу бігових туристичних лиж. Для ковзання по крутому схилу потрібна також можливість фіксування п'яти;
  • Камус. Він являє собою спеціальний ворс, натуральний або штучний. Його клеять на лижі знизу для можливості руху вгору без зісковзування схилом донизу;
  • Черевики. Це максимально комфортне взуття, яке фіксує гомілковостопний суглоб і п'яту. Воно має вентильовану устілку і гнучку підошву з пружними протекторами.

Якщо ви вирішите замовити скітуровое спорядження в каталозі Terra Incognita, то неодмінно залишитеся задоволені якістю наших товарів і послуг. А це дуже важлива умова в підготовці до занять будь-яким видом спорту, включаючи скітур.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.