ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 11.12


Прокуратура не може вручити підозру Олександру Мамаю

Співробітники прокуратури намагалися вручити підозру Олександру Мамаю, але поки що їхні зусилля не увінчалися успіхом.

Народний депутат України Сергій Каплін на своїй сторінці у Facebook повідомив про оголошення підозри Олександру Мамаю. Окрім цього, він анонсував вручення підозр іншим особам, пов’язаним із кримінальним провадженням щодо втручання у Держреєстр.

Прокуратурою вручена підозра Олександру Мамаю у скоєнні злочину, а саме втручання в держреєстр. Діяв Олександр Мамай у складі організованого злочинного угрупування, отже можна припустити подальші "вручення" та затримання. А там ціла зграя з продажних політиканів та рейдерів які засвітили свої писки біля основного звинуваченого

 — написав Сергій Каплін на власній сторінці у соцмережі.

Прес-служба прокуратури Полтавської області і сам Олександр Мамай поки що не коментують цю інформацію.

За даними Полтавщини, прокуратура двічі спробувала вручити йому підозру. Вперше — у п’ятницю, 7 грудня, а потім - 10 грудня. Спроби відбувалися на вулицях Полтави. Проте Олександр Мамай просто відмовлявся щось отримувати.

"Місто працює у штатному режимі. Користуючись нагодою хочу повідомити, що групою (!) нардепів направлено низка звернень до Генпрокуратури, Держспоживслужби, Держпраці, ДФС, СБУ, Антимонопольний комітет та інших органів щодо деструктивних дій перевізників які намагаються шантажувати простих людей Полтави. Заявляю, шо не допущу підвищення ціни на проїзд через цей шантаж. Полтавська міськрада має перевірити як формується ціна і розвіяти міф про те, що перевізники працюють в мінус. Плюс активізувати заходи для продовження співпраці з іноземними партнерами для закупівлі комунальної техніки", — резюмував нардеп Каплін.


 

прокуратура, політика, влада, Сергій Каплін, Олександр Мамай

За темою:

  • Мамай просить суд поновитися на посаді міського голови
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.