ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:45 15.11


Прокуратура області програла суд орендарям приміщення екс-кінотеатру Котляревського

ТОВ "Старнайт", орендарі приміщення колишнього кінотеатру імені Котляревського, виграли суд у прокуратури Полтавської області щодо скандальної прибудови до історичної будівлі в центрі Полтави. Провадження проти орендаря закрите.

14 листопада у Харківському апеляційному господарському суді відбулося судове засідання, на якому колегія суддів розглянула апеляційну скаргу прокуратури області на рішення Господарського суду Полтавщини. Остання ухвала закрила провадження проти ТОВ "Старнайт" щодо резонансної прибудови до колишнього кінотеатру, повідомила Полтавщина.

У червні 2016 року депутати Полтавської міськради надали дозвіл ТОВ "Старнайт" на розміщення тимчасової споруди — майданчика з накриттям на вул. Соборності, 31. Будівництво розпочалось восени того ж року.

Полтавська громадськість (лідери політичних партій, рухів, громадських організацій та їх однодумці) неодноразово влаштовували акції протесту проти будівництва, адже поруч із пам’яткою архітектури національного значення відбудували капітальну споруду. Після численнних протестів прокуратура відкрила справу проти "Старнайту" за самовільне будівництво та пошкодження історичної будівлі кінотеатру Котляревського (Дворянського зібрання). Проте, суд програла.

Нагадаємо,  "Старнайт" орендує в міста земельну ділянку (вул. Соборності, 31) і будівлю пам'ятки екс-кінотеатру Котляревського. Наразі в ній працює нічний клуб, ресторан і низка магазинів. Ознаки кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.197-1 (самовільне будівництво) і ч.3 ст.298 (умисне пошкодження пам'ятки) ККУ, розслідують з 13 квітня 2017 року. Інспектори Держархбудінспекції свого часу визнали будівництво незаконним і виписали штраф в 1 млн 440 тис. грн. Забудовники переконані в законності своїх дій, що підкріплюють документами – дозволами міськради та експертизами фахівців. 

суд, скандал, прибудова, прокуратура, влада

За темою:

  • Іноземця оштрафували за крадіжку авто з полтавськими дітьми
  • П’ятьох новосанжарців засудили до п’яти років позбавлення волі
  • Суд присяжних засудив вбивцю бабусі до довічного позбавлення волі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.