ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 09.09


Прокуратура оскаржила угоди купівлі-продажу будинку у центрі Полтави

Будинок у центрі Полтави, який останні два роки існує лише на папері, вже кілька разів продавали, а тепер забудовник без аукціону намагається отримати земельну ділянку під ним.

 Прокуратура вирішила оскаржити відповідні договори купівлі-продажу у суді.

Полтавська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду про визнання недійсними договорів купівлі-продажу та скасування рішень про державну реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна площею 324 м² на вул. Раїси Кириченко, 26 у Полтаві.

Наразі на вул. Раїси Кириченко, 26 немає будинку, там лише земельна ділянка. Занедбаний будинок, який там стояв, демонтували ще у 2020 році за кошти бюджету.

Попри те, що будинок існував лише на папері і його неодноразово перекидали між різними юридичними особами за договорами купівлі-продажу. На думку прокуратури, це слугувало підставою для подальшої незаконної реєстрації права приватної власності за будівельною компанією.

Раніше «Полтавщина» вже детально описувала, як юридичні особи отримували у власність цей будинок. Так, наприклад, у 2018 році ТОВ «Стройснаб 11» Едуарда Щербака через суд домігся визнання права власності на частину нерухомості.

У лютому 2021 року уже неіснуючу на той час будівлю викупило ТОВ «Верія ЛТД» Катерини Фелоненко. Остання, за даними власних джерел «Полтавщини», є умовною тещею чинного міського голови Полтави Олександра Мамая.

Далі в кінці 2021-го — на початку 2022 року «Верія ЛТД» продала вже неіснуючу нерухомість ТОВ «Полтава Центр Плюс» Ігоря Мостовюка. Останній є співвласником групи компаній «Стандарт Буд». Ще півроку тому це товариство направило клопотання до міської ради на продовження оренди земельної ділянки під вже неіснуючим будинком. В теорії, це питання може бути розглянуте на сьогоднішній сесії міськради.

У «Стандарт Буд» повідомили, що вже мають плани розпочати будівництво на цій ділянці та пояснюють, що «за майбутню споруду їм не буде соромно, адже вона буде сучасною та якісною».

У свою чергу прокуратура виступила проти неправомірного отримання права на забудову земельної ділянки в обхід аукціону, а тому вирішила відстояти інтереси громади у суді.

прокуратура, оскарження, суд

За темою:

  • У Жеваго хочуть відібрати його головний бізнес-актив
  • Семеро сепаратистів отримали вироки суду у Полтаві
  • Трухіну обрали запобіжний захід
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.