ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 13.07


Прокуратура оскаржує в суді законність оренди ділянки землі в 740 га

Понад 157 мільйонів гривень – така вартість землі, з метою повернення якої з незаконного, на думку прокуратури, користування, та звернулася до суду.

 

Диканською окружною прокуратурою до сільськогосподарського кооперативу пред’явлено позовну заяву про визнання недійсним договору оренди та повернення з незаконного користування земельної ділянки площею майже 740 га вартістю понад 157,5 млн грн. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Вказану земельну ділянку, розташовану на території Чутівської територіальної громади, передано місцевому кооперативу на підставі договору, укладеного між ним та Чутівською районною державною адміністрацією.

Водночас прокуратурою встановлено, що  до складу переданої ділянки входять землі лісового (57,18 га) та водного (51 га) фондів, використання яких для ведення товарного сільськогосподарського виробництва заборонено.

Позов подано в інтересах держави в особі Полтавської обласної військової адміністрації, обласного управління лісового та мисливського господарства та Чутівської селищної ради. Наразі Господарським судом Полтавської області відкрито провадження у справі.

земля, суд, прокуратура, закон, Чутівщина

За темою:

  • На Полтавщині реалізували майже двадцять чотири тисячі гектарів землі
  • На Полтавщині судитимуть очільника фермерського господарства
  • На Полтавщині чиновник незаконно дозволив розорати понад 15 гектарів лісу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.