ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 13.08


Прокуратура Полтавщини попередила незаконне надання у користування понад 140 га землі

Прокуратура Полтавської області вступила у господарську справу на стороні Головного управління Держгеокадастру та територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району і попередила незаконне надання у користування 144 га землі.

Прокуратура області попередила незаконне надання у користування понад 140 га землі. До відповідачів із позовом про визнання укладеними п'ятьох додаткових угод із метою поновлення договорів оренди земельних ділянок звернулося приватне товариство. Свої вимоги воно мотивувало тим, що як орендар має переважне право на укладення договору оренди землі на новий строк після закінчення терміну дії попереднього документа. Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Сама ж прокуратура заперечувала проти задоволення позову, вважаючи переважне право позивача на поновлення договору оренди припиненим. Оскільки Законом України "Про оренду землі" визначено, що у разі недосягнення домовленості щодо орендної плати та інших істотних умов договору переважне право орендаря на укладення договору оренди землі припиняється.

Господарський суд Полтавської області погодився з доводами прокуратури і відмовив товариству у задоволенні позовних вимог.
 

суд, прокуратура, земля, Сергіївка

За темою:

  • Взяли під варту кременчужанина, що грабував жінок
  • Олег Синєгубов відстоюватиме свою честь і гідність у суді
  • Тринадцять років позбавлення волі: прокурори довели вину полтавця в умисному вбивстві
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.