ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 06.09


Прокуратура Полтавщини позивається щодо завищених цін на газ та електроенергію для шкіл

Заклади освіти Полтавщини переплачують за постачання газу, світла та паливно-мастильних матеріалів. Для отримання вигоди з навчальними закладами укладають додаткові угоди, за якими безпідставно зростає ціна.

Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі 6 вересня.

Через безпідставне завищення цін з початку року до судів направили 11 позовних заяв на загальну суму майже 4 млн грн. Наразі до бюджетів районних та селищних рад вдалося повернути 1,4 млн грн.

Раніше ЗМІСТ писав, що Полтавська громада переплатила за газ для закладів освіти. Постачальника через суд зобов’язали повернути гроші до бюджету.

Прокуратура позивалася до полтавської компанії, яка постачала газ для навчальних закладів та установ Полтавської громади. Відомо, що у січні 2019 року вона уклала договір з відділом освіти й мала поставити 800 тис. м3 газу на 7,6 млн грн.

Однак згодом постачальник уклав 2 додаткові угоди, у яких завищив ціну на газ і зменшив обсяг його постачання, за що отримав зайвих 770 тис. грн оплати.

За результатами розгляду справи у Господарському суді Полтавської області та Східному апеляційному господарському суді, компанія має повернути переплачені гроші до бюджету громади.

комуналка, прокуратура, суд, завищені ціни, газ, електроенергія, школи

За темою:

  • Деякі полтавці тимчасово без тепла та водопостачання
  • Деякі полтавці тимчасово будуть без тепла
  • У 109-му мікрорайоні Полтави відремонтували котельню
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.