ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:25 01.02


Прокуратура Полтавщини повернула до комунальної власності два будинки в центрі на 54 мільйони

Прокуратура Полтавщини повернула адмінбудинки на Ляхова та 1100-річчя до комунальної власності. Вартість споруд - 43 й 11 мільйонів гривень.

Харківський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення господарського суду Полтавської області, яким було задоволено позов прокуратури Полтавщини в інтересах Фонду державного майна України до виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської обласної ради професійних спілок. Про це повідомила начальник відділу забезпечення представництва в судах прокуратури області Ольга Пальонна.

За позовом прокуратури рішенням господарського суду Полтавської області визнано недійсними рішення, свідоцтво про право власності і навпаки визнано право власності держави на нерухоме майно колишніх профспілок, а саме: на будинок, розташований по вул. Ляхова, 1 у Полтаві. Його площа – 2,5 тис. кв.м., а вартість – понад 43 млн. грн.,
- зазначила Ольга Пальонна.

Нагадаємо, вищезгаданий будинок у 2009 році рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради був переданий у приватну власність Полтавській обласній раді професійних спілок і надавався у користування різним комерційним структурам. Прокуратура, вважаючи, що будівля незаконно вибула з державного володіння, подала позов і відстояла свою позицію у судах.

Виконуючи постанову Донецького окружного адміністративного суду за позовом прокурора Київського району Полтави, державним реєстратором прав на нерухоме майно реєстраційної служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області скасовано право приватної власності фізичної особи на адміністративну будівлю в Полтаві. Як результат, будинок площею понад тисячу квадратних метрів та вартістю більше 11 млн. грн., розташований в обласному центрі по вул. 1100-річчя Полтави, перейшов у державну власність. Контроль за виконанням рішення суду здійснювала прокуратура Полтавської області. Про це повідомила прокурор відділу представництва при виконанні судових рішень прокуратури Полтавської області Яна Рощепа.

Лесь ГАВРИЛОВ

прокуратура, будинки, оренда, комунальна власність, суд

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.