ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 02.06


Прокуратура повернула понад сто земельних ділянок у власність селищної ради

Прокуратура Полтавщини повернула 104 земельні ділянки у власність Козельщинської селищної ради. Господарський суд Полтавської області погодився з доводами прокуратури, у травні судове рішення було виконаним.

 

За позовом Полтавської обласної прокуратури до комунальної власності Козельщинської селищної ради повернуто 104 земельні ділянки загальною площею понад 1100 га вартістю майже 224 млн грн. Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

Підставою для звернення прокуратури до суду стала незаконна реєстрація державним реєстратором виконавчого комітету Хорольської міської ради права приватної власності на земельні ділянки, розташовані на території громади, за сільськогосподарським товариством, ліквідованим ще у 2005 році.    

Господарський суд Полтавської області погодився з доводами прокуратури та у лютому 2024 року задовольнив позов. 

У травні судове рішення реально виконане. А стосовно державного реєстратора, унаслідок дій якої землі вибули з комунальної власності, обвинувальний акт скеровано до суду.  Чиновниці інкримінують зловживання повноваженнями особою, яка надає публічні послуги під час державної реєстрації прав на земельні ділянки, унаслідок чого територіальній громаді завдано тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365-2 КК України).

Таким чином, завдяки прокуратурі Козельщинська селищна рада стала повноправним розпорядником вищезазначених сільськогосподарських угідь.

земля, суд, прокуратура, закон, Козельщина

За темою:

  • Чиновник вимагав хабар за користування землею
  • На Полтавщині розкрили шахрайство з земельними ділянками
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.