ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 20.01


Прокуратура оскаржила розміщення в центрі Полтави мобільних кав’ярень Coffeephone

Прокуратура Полтавщини вимагає скасувати дозволи на розміщення "Мобільні кав’ярні – Coffeephone" в історичній частині Полтави.

2021 року Комісією з розміщення тимчасових споруд надано дозвіл ФОПу на продовження розміщення пересувних тимчасових споруд терміном на рік, хоча фактично вони розміщені вперше.

Окрім цього, торговельні лотки є стаціонарними, процедура їх розміщення передбачає укладення договорів особистого строкового земельного сервітуту, чого не було зроблено – як наслідок, місцевий бюджет не отримує орендну плату за користування землею.

Також переважна кількість споруд розташовані в комплексній охоронній зоні Полтави, що порушує історичне середовище міста.

Позов пред’явлено в інтересах держави в особі територіальної громади міста до Комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Полтава, Управління з питань містобудування та архітектури і виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Наразі Полтавським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі.

Мова йде про дозволи, надані ФОПам Руслану Романову і Анатолію Радіонову, а також товариствам «Місцева мануфактура» і «ТК «Гермес Полтава».

Весною 2021 року міська влада надала нові дозволи та продовжила попередні для «торгових лотків для реалізації кави». Більше 40 об’єктів були виконані у єдиному стилі — лондонських телефонних будок.

До кінця року їх кількість зросла до 70. Зауважимо також, що з часом згадана комісія не продовжувала, а надавала дозволи саме на нове розміщення «кавофонів».

"Мобільні кав’ярні – Coffeephone", протест, прокуратура, суд

За темою:

  • На Полтавщині "лісоруб" знищив дерев на 60 тисяч
  • До 15 років тюрми: подружжя полтавців викрили у справі про наркотики
  • Прокуратура виступила проти розробки родовища у ландшафтному парку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.