ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 29.06


Прокуратура вимагає від полтавських проєктантів повернути сім мільйонів до бюджету

Прокуратура Полтавської області вимагає від Романа Мягкохліба та Сергія Мурзи відшкодування 7,3 млн гривень за затоплене укриття під Полтавою, яке вони проєктували.

 

Про це стало відомо з ухвали Полтавського апеляційного суду. Нині підозрювані намагаються досягти скасування арешту на їхнє майно. Полтавська обласна прокуратура вимагає, щоб Роман Мягкохліб та Сергій Мурза відшкодували 7 397 000 грн до бюджету Коломацької громади.

У березні на майно проєктантів наклали арешт, але з цим не погоджується адвокат, який намагається його скасувати. Також надійшло доповнення до апеляційної скарги. У ньому адвокат вказує про відсутність збитків понесених коломацькій школі.  Річ у тім, що економічні експертизи у справі не проводили, тому вимагати збитків, на думку адвоката, не можна. Нині питання відшкодування понад 7 млн грн за затоплені укриття, через ймовірні помилки у проєктуванні, на розгляді суду, повідомляє Зміст.

Сергія Мурзу та Романа Мягкохліба підозрюють у нехтуванні правилами проєктування під час проєктування, що могло призвести до затоплення сховища у Коломацькій громаді. Слідчі вважають, що затоплене укриття – наслідок неякісного проєкту.

Як відомо з матеріалів справи, експерт та інженер-проєктувальник Сергій Мурза (відомості за номером його сертифікату збігаються з даними в ухвалі) був головним експертом проєкту ТОВ «Експертиза ЗО». Він виконував експертизу проєкту з питань міцності щодо укриття школи у Коломацькому. Проєктом займався проєктувальник Роман Мягкохліб.

Згідно з висновком експерта, ремонт укриття не відповідає вимогам законодавства у галузі будівництва, адже проєктанти виконали без інженерних вишукувань.

 

проєкт, скандал, суд, гроші, прокуратура

За темою:

  • Викрадачу немовляти у Кременчуці обрали запобіжний захід
  • На Полтавщині чоловіка засудили за безжальне вбивство вітчима та підпал матері
  • 95 тисяч гривень за електроплиту й овочерізку: ціну угоди комунальниками переглянуть
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.