ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 12.05


Прокуратура виступила проти розробки родовища у ландшафтному парку

Використання надр без шкоди для суспільства: прокуратурою Полтавщини пред'явлено позов про визнання недійсним спецдозволу на користування надрами у ландшафтному парку.

 

Полтавською обласною прокуратурою до Державної служби геології та надр України та одного з київських підприємств пред'явлено позовну заяву про визнання недійсним спеціального дозволу на користування надрами.

Цей дозвіл для геологічного вивчення нафтогазоносних надр з подальшим видобуванням нафти й газу на площі у майже 1300 га вказаною службою надано товариству без проведення аукціону, оцінки впливу на довкілля та врахування, що промислова розробка родовища здійснюється в регіональному ландшафтному парку, розташованому на території Полтавської області.

Позов подано в інтересах держави з метою захисту земель природно-заповідного фонду. Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі.

Відповідно до ст. 13 Конституції України земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.

надра, закон, прокуратура, природа

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.