ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:59 04.08


Прокуратура висунула підозру начальнику обласного лісгоспу

Керівнику Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Тараненку повідомлено про підозру у скоєнні злочину - декларування недостовірної інформації.

Як повідомляє прокуратура Полтавської області, наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу для чиновника.

Слідством встановлено, що посадовець, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язаний щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави.

Начальник управління подав електронні декларації за 2015 та 2016 роки. Проте у декларації за 2015 рік він умисно не вніс відомості про наявні у нього об’єкти нерухомості, не прийняті в експлуатацію. У подальшому, ввівши вказані об’єкти нерухомості в експлуатацію та набувши на них право власності, у декларації за 2016 рік чиновник їх не відобразив.

Загальна вартість не задекларованих об’єктів нерухомості – понад 700 тисяч гривень.

Юрія Тараненка підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України — подання недостовірної інформації. Можливі покарання — штраф від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

На даний час перевіряється інформація щодо іншого не задекларованого майна зазначеною особою, повідомляє прокуратура Полтавської області.

Юрій Тараненко, лісгосп, корупція, декларації, прокуратура, кримінал

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.