ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 14.12


Прокуратура хоче через суд повернути лубенський завод до державної власності 

Прокуратура Полтавщини вважає, що виконком Засульської сільради Лубенського району незаконно зареєстрував право приватної власності на майновий комплекс Лубенського насіннєобробного заводу.

 

Приймаючи своє рішення, виконавчий комітет, на думку прокуратури, не врахував, що Законом України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" завод не підлягає приватизації і відсутній у переліку об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Полтавської області.

Водночас, зміна правового режиму державного майна, може бути здійснена лише в процесі приватизації, проведеної відповідно до положень законодавства за відповідним рішенням власника майна, в даному випадку Кабінету Міністрів України, який такого волевиявлення не висловлював.

Таким чином, з державної власності незаконно вибув цілісний майновий комплекс загальною площею майже 4 га, та вартістю майже 165 мільйонів гривень.

"З метою поновлення порушених інтересів держави прокуратурою Полтавської області подано позов до суду про визнання незаконними та скасування рішення виконавчого комітету сільської ради про державну реєстрацію права приватної власності, свідоцтв про приватну власність, визнання права власності за державою", – йдеться у повідомленні. 

прокуратура, суд, завод, Лубни, власність, приватизація

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.