ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 02.02


Прокуратура з'ясує безпечність дитячих гірок у Полтаві

Депутат Верховної Ради Сергій Каплін направив до Генеральної прокуратури звернення щодо дитячого травматизму в Полтаві. Зокрема, про прикру ситуацію, коли на гірці дитячого майданчика постраждала дівчинка Леся.

 Передвиборча псевдоблагодійність могла коштувати дитині можливості ходити. Перед виборами Матковський наввипередки з Мамаєм засівали Полтаву майданчиками, за які тепер ніхто не хоче відповідати. Тепер оточення Матковського називає "дибілами" батьків, які водять дітей на його ж калічні майданчики. А чиновники відхрещуються від відповідальності за них і не поспішають демонтувати явно небезпечні, хоча півтора мільйони на утримання дитячої інфраструктури списали

написав Каплін у соцмережі.

Тільки за півроку в Полтаві 80 дітей постраждали на горе-качелях-гірках "благодійників".

Нагадаємо, у Полтаві 4-річна дівчинка Леся, граючи біля свого будинку на дитячому майданчику, невдало з'їхала з гірки та вдарилася спиною. Діагноз лікарів шокував: компресійний перелом 5 і 6 хребців. Причому нещасний випадок стався у мами, яка дуже ретельно слідкує за своєю донечкою. Після цього випадку активісти підняли проблему, що дитячі гірки у Полтаві становлять неабияку небезпеку для дітей.

Цікаво, що на перший погляд, гірки видаються цілком справними, але закінчуються крутим спуском. Гірка була облаштована у 2012 році екс-мером Андрієм Матковським (про що свідчить відповідний напис на спорядженні дитячого майданчика). Такі ж самі гірки, за однаковим проектом, встановлювали по всій Полтаві і під егідою нинішнього міського голови Олександра Мамая.

Тему небезпеки для полтавських дітей підняв і канал "Україна" у програмі "Контролер".

Сергій Каплін, звернення, прокуратура, діти, небезпечна гірка

За темою:

  • Прокуратура не може вручити підозру Олександру Мамаю
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.