ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 11.09


Прокуратуру області очолив 41-річний столичний професор

41-річний киянин, професор Антон Столітній очолив прокуратуру Полтавської області — в телеграмі його вже публічно звинуватили у "купівлі" цієї посади.

10 вересня 2020 року Генпрокурор України Ірина Венедіктова підписала наказ про призначення прокурором Полтавської області Антона Володимировича Столітнього.

Що відомо про нового керівника прокуратури Полтавської області?

Антон Столітній народився у 1979 році. Працював в органах прокуратури ще за часів президентства Віктора Януковича. Наприклад, у квітні 2013 року Антон Столітній — заступник начальника Головного управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні — начальник управління нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, Державної митної служби та Державної прикордонної служби України Генеральної прокуратури України.

Останнє місце його роботи — на посаді керівника експертної групи з питань реформування правоохоронних органів Директорату з питань юстиції та правоохоронної діяльності Офісу Президента України.

Згідно з його останньою декларацією, він має квартиру в Києві, а його дружина — Ольга Столітня — три нежитлових приміщення та дві земельні ділянки.

Декларант має автомобіль BMW Х5 2012 р.в. Його дружина по довіреності користується автомобілем Subaru Forester 2011 р.в.

З 1 січня по 5 серпня 2020 року Антон Столітній отримав дві зарплати за основними роботами: в Офісі Президента — 286 562 грн , в Національній академії прокуратури України — 45 697 грн. Робота за сумісництвом принесла 988 грн.

Ще 7 вересня Telegram-канал "Записки пасквілянта", який веде відомий журналіст Володимир Бойко, зіграв на випередження:

— Маю прохання до співробітників прокуратури — як побачите Антона Володимировича Столітнього (пам'ятаєте такого, він за часи Януковича очолював 4-у управу в прокуратурі Києва?), то спитайте, скільки він заніс за призначення прокурором Полтавської області. Просто цікаво, які зараз розцінки...


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.