ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 28.07


Прокурор допомогла фермеру уникнути кримінальної відповідальності

Журналістам стало відомо, що представниця Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Ірина Зачепа посприяла закриттю двох кримінальних справ свого чоловіка Валентина Рудича.

Спочатку прокурор допомогла закрити кримінальну справу за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами, через яку її чоловік отримав покарання у вигляді позбавлення волі на три роки з випробувальним терміном  один рік. А пізніше вирішила питання зі смертельним ДТП, яке скоїв Валентин Рудич.

Згідно з декларацією чиновниці, вона має частку у фермерському бізнесі чоловіка і користується 15 земельними ділянками, які виділені під сільськогосподарську діяльність. Крім того, подружжя володіють загальним рухомим і нерухомим майном на суму в кілька мільйонів гривень.

Історія проста, але до мурашок романтична: «успішні» місцеві фермери розвивають бізнес, а «скромна» місцева прокурор прикриває злочинні схеми чоловіка та його родичів, інформує видання Відкрита Україна.

Валентин Рудич народився 15 січня 1988 року, проживає у Полтавській області, одружений на прокурорі Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури Ірині  Зачепі

Коли «фермер» був фігурантом кримінального провадження через скоєне ним ДТП, у результаті якого потерпілий загинув, пані прокурор Зачепа підтримувала державне обвинувачення. І певно якесь чудо відбулося, бо до суду справа так і не дійшла. А з братом померлого, за інформацією видання, було домовлено, звісно, не без фінансової винагороди. 

Пані прокурору Зачепі не доводиться сумувати, бо «фермер» Валентин Рудич не сидить, склавши руки. 

У грудні 2017 року проти нього була порушена кримінальна справа 546/953/17 за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами. Було обрано покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки з випробуванням на іспитовий строк один рік. Але і тут дружина докладає зусиль і у лютому 2019 року справу було закрито. 

Має Валентин Васильович Рудич і інші цікаві історії, в тому числі і солідні кредити у міжнародних банках. 

Хто ж вона, дружина «успішного фермера та бізнесмена»? 

Ірина Володимирівна Зачепа нині у декретній відпустці, пішла у декрет у 2020 році з посади прокурора Решетилівського відділу Кобеляцької місцевої прокуратури. Та не припинила надавати прокурорські послуги чоловіку і не лише йому, але і його родині.  

Рідний дядько нашого героя — Микола Григорович Рудич, співзасновник ФГ «РУДИЧ». Його син, двоюрідний брат нашого героя, Ігор Миколайович Рудич є депутатом Полтавської районної ради. 

 

прокуратура, корупція, скандал

За темою:

  • Суд зобов'язав знести скандальну прибудову до колишнього кінотеатру Котляревського
  • На Полтавщині "лісоруб" знищив дерев на 60 тисяч
  • До 15 років тюрми: подружжя полтавців викрили у справі про наркотики
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.