ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 26.01


Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана

За розтрату майже 29 мільйонів гривень та зловживання під час будівництва доріг в області судитимуть керівника Агентства місцевих доріг Полтавщини Олексія Басана.

 

Прокурори САП скерували до суду обвинувачення проти керівника одного з державних підприємств на Полтавщині у нецільовому використанні майже 29 млн грн та мільйонних зловживаннях під час будівництва доріг в області. Про це повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Посадовця підозрюють у зловживанні службовим становищем та нецільовому використанні коштів із державного дорожнього фонду. Експертиза встановила, що керівник Агентства, а ним є Олексій Басан, завищив вартість розробки проєктно-кошторисної документації на понад 5,5 млн грн.

За версією слідства, у 2018 році посадовець закуповував послуги з розробки проєктів із капремонту трьох доріг на Полтавщині. Проєкти замовляли в чотирьох пов'язаних між собою компаніях, які не мали відповідного досвіду та спеціалістів.

Щоби приховати корупцію схему посадовець поділив предмет закупівлі на 22 ділянки. Завдяки цьому директор придбав послуги у наперед визначених компаній без оголошення відкритих торгів.

"У межах розслідування встановлено, що наприкінці 2018 року очільник підприємства, яке спеціалізується на ремонті доріг, на власний розсуд, всупереч вимогам Закону України "Про публічні закупівлі", уклав із приватними фірмами договори з розробки проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Однак використання вказаних коштів за договорами не відповідало напрямам, передбаченим Бюджетним кодексом України. У результаті майже 29 млн грн було використано не за цільовим призначенням", – йдеться у повідомленні САП.

корупція, скандал, САД, дороги, влада, гроші, Олексій Басан

За темою:

  • Ексголову екзаменаційної комісії педуніверситету звинуватили в хабарництві
  • Чиновник вимагав хабар за користування землею
  • Міська рада Полтави закупила камери для військових із переплатою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.