ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 18.05


"Прометей" придбав три елеватори на Полтавщині

Група "Прометей" продовжує приєднання власних активів у Полтавській області до мережі елеваторів компанії. Мова про три нові елеватори.

 

Як говориться у повідомленні, сумарні ємності одночасного зберігання елеваторного дивізіону зростуть на 145 тисяч тонн, інформує Агропортал.

"Інвестиційний проєкт реалізується у межах довгострокової стратегії розширення та модернізації елеваторного напряму ГК. Подальше введення до складу групи зерносховищних комплексів дозволить збільшити потужність одночасного зберігання з 1,69 млн тонн до показника на рівні 1,84 млн тонн", — йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що з проведенням відповідних M&A угод компанія збільшує географію своєї присутності до 11 регіонів, значно посиливши регіональний блок елеваторів, що знаходяться на території, яку контролює українська влада.

"Ми адаптувалися до нових умов і готові працювати та посилювати потужності для підготовки до подальшого відновлення. Наразі 6 із 33 наших активів елеваторного дивізіону розташовані в зоні ризику, тому рішення посилити позиції в Полтавському регіоні одночасно трьома комплексами зі зберігання та доопрацювання зерна дозволить групі не допустити падіння оборотів елеваторного напряму", — розповів голова Наглядової ради ГК "Прометей" Рафаель Гороян.

Аргументами для розширення арсеналу елеваторних комплексів стали високий сукупний потенціал Полтавського регіону, а також логістичні переваги обраних локацій. Додатковим фактором для ухвалення відповідного рішення став потужний земельний банк фермерських господарств Полтавської області.

агробізнес, елеватор, зерносховище

За темою:

  • Нещасний випадок: аграрій втратив обидві ноги
  • Полтавщина перебуває серед лідерів за кількістю зареєстрованих земельних угод
  • Полтавщина завершила посівну кампанію
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.