ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 02.12


Пронін вважає передчасним встановлення новорічної ялинки у Кременчуці

На центральній площі Кременчука без відповідних дозволів почали монтувати новорічну ялинку. Очільник ОВА Пронін не в захваті від цього.

Сьогодні, 2 грудня, у Кременчуці почали монтувати новорічну ялинку. Начальник Кременчуцької районної військової адміністрації Олег Лєднік повідомив Кременчуцькій газеті, що відповідного погодження влада Кременчука на це не отримувала і наразі ще діє рішення ради оборони району щодо заборони проведення масових заходів на площах Кременчука. Він також заявив, що рішення про можливість встановлення ялинок у містах Полтавської області має прийняти Рада оборони області.

Журналісти звернулася за коментарем щодо ситуації до очільника Полтавщини Філіпа Проніна. Той заявив, що встановлення ялинки на центральній площі Кременчука наразі передчасно та не має погодження Кременчуцької районної військової адміністрації.

При цьому основними умовами погодження буде економія електроенергії та безпека людей.

"Встановлення ялинки, катку чи торгових місць на площах та місцях масового скупчення людей має погодити РВА з урахуванням прив’язки до укриття. Крім того, ці об’єкти не повинні бути запитані від міської електромережі. Це можуть бути генератори за рахунок меценатів", - заявив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Філіп Пронін.

свято, влада, ялинка, Кременчук

За темою:

  • Підтримати ЗСУ: акція полтавців до Дня св. Валентина
  • У Полтаві відбувся новорічний забіг Crazy Santa Callenge-2024
  • У новорічну ніч на Полтавщині патрулюватимуть 250 поліціянтів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.