ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 05.10


Протестувальники перекривали рух транспорту у Полтаві

Зранку до 13-ї години молоді полтавці постійно ходили пішохідним переходом під міською радою на знак протесту. Щоб запобігти ДТП, поліція заблокувала проїзд далі повороту з вул. Соборності на Європейську.

Перед початком сесії у пятницю, 3 жовтня, під стінами міськради зібралися полтавські підприємці та влаштували акцію протесту щодо демонтажу тимчасових споруд у місті.

Протестувальники перекрили рух транспорту біля Корпусного парку — вимагали діалогу із владою міста.

Із плакатами до будівлі міськради прийшли люди. Переважно, це молодь до 30 років. Вимагали рівних умов для усіх підприємців міста, повідомляє Cуспільне.UA.

Ініціатор акції протесту Володимир Пронь говорить: «Є маленька групка підприємців, яким дають дозволи, яким дають всі умови для роботи, а основна частина – та, яку виживають. У мене 13 МАФів, із яких залишилось 9-ть. Цьогоріч знесли  вже чотири МАФи по місту, які стояли більше 12-ти років. Ми подали вчасно всі договори на продовження, але їх, з якихось причин, не продовжують».

Учасник акції протесту Андрій Пацула говорить: «Я працював у кіоску. Наші кіоски нелегально зносять, забирають на штраф майданчики, тому наші робочі місця скорочуються».

Ініціатор акції – Володимир Пронь. Решта – його підлеглі або колишні працівники,  вимагали діалогу з владою.  

Заступник міського голови Іван Сватенко зазначив«Як ми бачимо тут – з написами «Підприємці просять діалогу з владою», але коли я вийшов і запросив їх на діалог, то ніхто не хоче йти. І навряд чи з цих людей хоча б половина є підприємцями».

Молоді люди перекрили дорогу — утворився багатогодинний затор.

.

До протестувальників вийшов ще один заступник міського голови Олексій Чепурко.

Олексій Чепурко: «Цього року вже більше 90 мафів прибрали і будемо продовжувати цю історію. Нам зараз, якщо все буде добре, депутати проголосують за додаткові 300 тисяч гривень на демонтаж, тому всі мафи, які стоять незаконно, ми будемо демонтувати. У підприємця інше бачення. Він думає, що якщо його МАФ там стоїть без дозвільних документів, то він має там стояти до безкінечності. Але він мабуть, забув або просто маніпулює, що в нього дозвіл на тимчасову споруду».

Акція тривала три з половиною години. За словами ініціатора акції, згоди з владою не дійшли.

Подальші дії: аналогічні протести під міськрадою, каже Пронь.

Заступник міського голови Олексій Чепурко назвав цю акцію «маніпуляцією та шантажем».

 

акція протесту, перекриття руху, МАФ

За темою:

  • Суд покарав двох винних у новосанжарських заворушеннях штрафами
  • Під Полтавською ОДА селяни влаштували пікет
  • Селяни перекрили дорогу: протест щодо створення ОТГ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.