ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 24.01


Проти депутата Полтавської облради відкрили кримінальне провадження

Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочала кримінальне провадження щодо депутата Полтавської облради Юрія Лебедина (ВО "Батьківщина"), який надав неправдиву інформацію у декларації.

Чиновника підозрюють у декларуванні недостовірної інформації — в декларації Юрія Лебедина не зазначені понад 20 підприємств, які належать депутату.

Декларації депутатів Полтавської облради проаналізували громадські активісти з руху ЧЕСНО. Вони з’ясували, що представник ВО "Батьківщина" Юрій Лебедин задекларував право власності на ТОВ "Чиста криниця", вартість якого у грошовому вираженні становить 40 млн грн.

Також депутат задекларував дивіденди на ТОВ "Спецкран", але поза декларацією депутата залишилось і те, що він є головою Ради засновників товариства "Спецкран", і право власності на ще два десятки підприємств.

При цьому вартість прихованих внесків у статутні капітали цих компаній становить близько 23 мільйонів гривень.

З цією інформацією активісти руху ЧЕСНО за допомогою юристів проекту “Тисни!” (Bihus.Info) звернулися до правоохоронців.

Оскільки вартість внесків відрізняється від інформації у декларації на суму понад 344,5 тисячі гривень (250 мінімальних з/п у 2016 році) чиновник має понести відповідальність за подання завідомо недостовірних даних, повідомила ГО "Інтерньюз-Україна" в рамках проекту "Декларації".

декларації, провадження, корупція, Юрій Лебедин

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.