ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 11.09


Протиаварійні роботи в Кадетському корпусі планують провести до кінця 2021 року

10 серпня 2020 року теруправління Державної судової адміністрації України в Полтавській області оголосило тендер на протиаварійні роботи при підготовці до реставрації Кадетського корпусу. 

Очікувану вартість робіт визначили на рівні 37,1 млн грн. Про це повідомила Полтавщина з посиланням на портал Prozorro.

Фактично, ці роботи у пам'ятці архітектури національного значення у Полтаві на Соборності, 42, є консерваційними. Майбутній підрядник відновить дах, разом із куполом і частиною кладки і, таким чином, решта будівлі буде захищена від впливу опадів тощо. При цьому, дах вже не перероблятимуть — він робитиметься одразу капітально. 

Згідно з тендерною документацією, до 20 грудня 2021 року виконавець має демонтувати рештки старої покрівлі, відремонтувати стіни та карниз, підсилити цегляні стіни сталевими обоймами, облаштувати металевий каркас покрівлі, збудувати купол, відновити слухові вікна та жалюзійні гратки, встановити на покрівлі на огорожу, виконати водовідвідну систему, вставити вікна і двері тощо.

Під час виконання робіт підрядника забезпечать проектною документацією, яку виготовили у липні за 1,2 млн грн. Цей проект уже пройшов державну експертизу, яку виконала філія ДП "Укрдержбудекспертиза" у Полтавській області — за 48 тисяч грн.

Наразі проходить етап подання пропозицій, після чого 28 вересня має відбутися аукціон між охочими взятися за роботи. Якщо всі етапи пройдуть без форс-мажорів, можна буде очікувати підписання договору у жовтні.

протиаварійні роботи, реставрація, пам'ятка, гроші, влада

За темою:

  • У Полтаві оголосили тендер щодо Кадетського корпусу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.