ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 02.07


Протитуберкульозний диспансер неефективно використовує кошти

Цьогоріч "Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер" віддає перевагу проведенню закупівель без конкурсних процедур, що негативно впливає на конкуренцію та ефективність використання бюджетних коштів.

 

Аналітики благодійної організації "Мережа 100 відсотків життя" (Харків) здійснили моніторинг усіх закупівель КУ "Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер" за перші шість місяців 2019 року. 

За цей період заклад охорони здоров’я провів 75 завершених закупівель через систему електронних закупівель "ProZorro" на суму 6,5 мільйонів гривень. При цьому конкурентних процедур було проведено лише шість, очікувана вартість яких склала 1 мільйон гривень. Звітів про укладені прямі договори було опубліковано 66 на суму 2,4 мільйона гривень. Ще три закупівлі за переговорною процедурою було проведено на закупівлю газу та електричної енергії, повідомляє прес-служба Інституту аналітики та адвокації.

"З цих даних можна побачити, що замовник віддає перевагу проведенню закупівель без конкурсних процедур, що негативно впливає на конкуренцію та ефективність використання бюджетних коштів", — вважає аналітик БО "Мережа 100 відсотків життя" Костянтин Дмитрієв.

гроші, бюджет, медицина, диспансер, закупівля

За темою:

  • Чем казино на биткоины привлекают регуляров и новичков?
  • Майно російського генерала на понад мільярд гривень арештували
  • В Україні продовжують фіксувати фальшиві купюри
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.