ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 05.03


Протягом вихідних дев'ять полтавців отруїлися чадним газом

За минулі вихідні одразу дев'ятеро людей отруїлися чадним газом і одна жінка загинула під час пожежі. Поліція і рятувальники закликають полтавців дотримуватися правил пожежної безпеки під час експлуатації печей.

Так, у Гадяцькому районі з власного будинку до медичного закладу доставлено родину – 60-річного чоловіка, його 55-річну дружину, їх 30-річну доньку та двох онуків (2008 р.н та 2014 р.н). Наразі діти знаходяться у лікарні.

У Кобеляках до приймального відділення лікарні було доставлено 43-річну жінку та її трирічну дитину. Обоє отруїлися чадним газом в своєму домогосподарстві.

У Диканському районі газом отруїлося газом подружжя (1973 р.н та 1972 р.н). За попередньою інформацією, причиною стала несправність пічного опалення. Стан здоров’я обох наразі задовільний.

А 88-річна пенсіонерка загинула під час пожежі через необережне поводження з опалювальним пристроєм , у власному будинку в селі Супрунівка Полтавського району. ЇЇ тіло виявили рятувальники.

Полтавців закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час експлуатації печей, користування обігрівальними приладами, при користуванні вогнем, аби не допустити нещасних випадків у своїй домівці.  

отруєння чадним газом, діти, небезпека

За темою:

  • Дворічна дівчинка отруїлася нітрогліцерином
  • У Кременчуці дитина напилася фарби для принтера і потрапила до реанімації 
  • Під Полтавою жінка отруїлася чадним газом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.