ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:08 08.03


Психолого-педагогічний факультет ПНПУ відзначив 40-річний ювілей

В академічному обласному театрі імені Гоголя днями вітали з ювілеєм викладачів і студентів психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка.

На сцені театру виступали творчі колективи, якими славиться факультет. Традиційно свято психолого-педагогічного факультету відзначають разом з днем народженням Івана Зязюна, видатного педагога і колишнього ректора університету. Третього березня йому виповнилося би 80 років. Факультет заснований за його каденції. Саме він був ініціатором створення кафедри педагогічної майстерності і початкової освіти – ланок, із яких починався факультет.

До привітань ректора долучилися представники міністерства освіти. З нагоди ювілея відзначили співробітників факультету. Втретє вручали премію імені Івана Зязюна, яку запровадила в 2016 році Вчена рада Полтавського національного педагогічного університету. Нагороди і грамоти вручали від Національної педагогічної академії наук і від керівництва ПНПУ.

Концертна програма заходу складалася з виступів колективів, що засновані педагогами факультету. Для гостей співав і український народний хор "Калина" — мистецька візитівка факультету. "Калина" (на фото) відома далеко за межами країни. Багаторічний керівник колективу — заслужений діяч мистецтв, професор Григорій Левченко. Він також був серед тих, кого відзначили нагородою.

Урочистий концерт — не єдиний захід з нагоди ювілею факультету. 5-6 березня відбулася міжнародна науково-практична конференція "Формальна і неформальна освіта у вимірах педагогіки добра Івана Зязюна", яку відвідали науковці з Австрії, Великої Британії, Німеччини, Польщі, США та інших країн світу.

 

свято, ювілей, ПНПУ, Іван Зязюн, освіта, культура, мистецтво, конференція, театр

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.