ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 22.01


Птахи з дендропарку залишилися зимувати вдома. ВІДЕО

Вже п'ять років у Полтавському дендропарку живуть птахи. Та вперше за цей час, через теплу погоду, пернатих так довго не забирають на зимівлю до ковалівського розплідника.

Птахи із дендропарку вперше зимують удома. "Ми уважно стежимо за ситуацією, за прогнозами, тому готові їх вивезти, якщо буде крига й будуть справжні морози. Очікується потепління, навіть до 11 градусів. Думаю, що перезимувати тут вдасться, а якщо це так, то, можливо, будуть і маленькі пташенята", – розповів Полтавському ТБ директор дендропарку Михайло Шлафер.

На цьому озері живуть трійко білих лебедів та двоє чорних, четверо нільських гусей, казарки та чубаті качки. Така тепла зимова погода може вплинути на птахів.

"Взагалі, це – аномалія, як для людей, так і для тварин, тож це не є добре. Ми живемо в помірному поясі. У птахів є певний біологічний ритм. Коли їм відлітати у вирій, коли відводити пташенят. Якщо буде плюсова температура й буде прозора, відкрита водойма, їжа – вони самі собі знайдуть прихисток", – зазначила кандидат сільськогосподарських наук Марина Піщаленко.

Якщо озеро покриється кригою більше, ніж на три доби. А товща криги буде мінімум вісім сантиметрів, то птахів заберуть на зимівлю до екопарку в Ковалівці.

природа, фауна, дендропарк

За темою:

  • У Кобеляках відкрився екопарк. ВІДЕО
  • Мисливці випустили у дику природу сотню оленів
  • Три підприємства Полтавщини увійшли до сотні найбільших ворогів екології країни
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.