ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:32 22.01


ПТУ міста - під загрозою безгрошів'я

Керівники ПТУ міста бояться за долю працівників та учнів, адже цього року їх мають фінансувати не з державного бюджету, а з міського - а його депутати міської ради досі не прийняли.

На сесії міської ради виступали керівники ПТУ міста. Вони побоюються за долю профтехосвіти в місті, адже роботу ПТУ з Нового року має фінансувати місто, а не державний бюджет. Натомість міського бюджету - досі немає.

Голова асоціації профтехосвіти у Полтаві Сергій Шиян зазначив:

Полтава без бюджету, тому ПТУ, викладачі і три тисячі їхніх учнів опинилися під загрозою. За такого розвитку подій за місяць ПТУ в Полтаві взагалі не буде, як не буде і робітників, адже їм треба платити зарплату.

Міський голова Олександр Мамай відповів:

На заробітну платню викладачам, на харчування учнів-пільговиків гроші в бюджеті знайдуться. Однак на поточні ремонти - ні, адже ПТУ досі не перебувають на балансі міста, фактично "належачи" державі. І процес передачі не буде швидким.

Представники закладів закликали депутатів звернутися до Верховної Ради з проханням повернути ПТУ державне фінансування. До речі, з таким самим проханням до центральної влади можуть звернутися і депутати обласної ради.

Згідно із Законом України про бюджет на цей рік, фінансування ПТУ перекладається з державного бюджет на місцеві.

У місті три тисячі ПТУ-шників, із них 206 - пільговиків. Вони навчаються у десяти закладах.

Лесь ГАВРИЛОВ, Анна СОЛТОВСЬКА

бюджет, міськрада, ПТУ, пільговики, Мамай, депутати

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.