ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:56 27.01


Учням ПТНЗ розкажуть про торгівлю людьми, щоб вони не стали її жертвами

Учнів ПТНЗ області навчатимуть, як протистояти торгівлі людьми. Організатори навчання вважають, що ця категорія вразлива і їй не вистачає знань. Залучать поліцію і психологів.

Благодійна організація "Світло надії" хоче, щоб учні ПТНЗ області більше знали про торгівлю людьми. Ця цільова група, на думку авторів проекту з навчання, найбільш вразлива до проблеми.

Повна назва проекту зі своєрідної ліквідації безграмотності така: "Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах (ПТНЗ) Полтавської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування".

У розмові з журналістом видання Poltava365.com менеджер зі зв'язків із громадськістю організації "Світло надії" Кристина Криженко зазначила:

Достовірних даних щодо того, скільки ж представників саме цієї групи молоді постраждали від торгівлі людьми, у нас немає. Але ж вони в групі ризику! Це серед цієї молоді поширена ідея "поїхати-попрацювати" куди-небудь.

Для учнів ПТНЗ проведуть навчання стосовно того, яким чином можуть торгувати людьми і як убезпечити себе від цього. Також розповсюджуватимуть друковані матеріали стосовно форм торгівлі людьми, небезпек при виїзді за кордон, основ безпечної міграції та працевлаштування.

Офіційний прес-реліз організації цитує фахівця благодійної організації "Світло надії" Ольгу Гришко:

Планується охопити щонайменше дві тисячі учнів, які навчаються в ПТНЗ Полтавщини. У результаті ми хочемо знизити до нуля кількість постраждалих від торгівлі людьми, а в довгостроковій перспективі – сприяти поширенню практики подібних заходів у всіх навчальних закладах Полтавської області.

Цей проект реалізує благодійна організація "Світло надії" спільно з Департаментом освіти та науки Полтавської ОДА за підтримки Міжнародної організації з міграції в Україні. Кристина Криженко розповідає:

Минулого року наш персонал пройшов навчання, а цього року виникла така ініціатива. Далі учасники навчання, сподіваємося, вже передаватимуть знання як рівний рівному, в своєму середовищі. До навчання будемо запрошувати і представників поліції, і психологів.

Лесь ГАВРИЛОВ

Світло надії, громадська організація, ПТУ, ПТНЗ, грант

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.