ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:21 15.01


Пункти обігріву у Полтаві поки що не розгортають

Стало відомо, що нині в Полтаві діє лише один притулок, де безхатченки та люди, що опинилися в скрутних життєвих обставинах, можуть зігрітися, перекусити та взяти теплі речі. Мобільного пункту обігріву поки нема.

Про те, чи діють наразі в Полтаві пункти обігріву і за якими адресами їх розгортають, розповів начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради Володимир Леонов.

Пункти обігріву розгортаються відповідно до наказу Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Як тільки вийде цей наказ, він дублюється ГУ з питань надзвичайних ситуацій у Полтавській області, на підставі цього розгортаються пункти обігріву у встановлений наказом термін

 – повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Володимир Леонов.

На даний час стаціонарний пункт обігріву діє за адресою пров. Шевченка, 5-а в центрі адаптації для безхатченків та людей, звільнених з місць позбавлення волі. Там можна зігрітися, попити чаю, навіть можливо знайти для себе теплі речі.

Пункти обігріву розгорнуть в усіх трьох районах Полтави. Так, у Шевченківському районі  традиційно розгорнуть мобільний пункт обігріву в наметі силами ГУ ДСНС України в Полтавській області  за адресою вул. Великотирнівська, 1 – поруч з автовокзалом.

У Київському районі, окрім кризового центру на провулку Шевченка (в разі необхідності надає соц. пакет, в т.ч. гаряче харчування та нічне перебування), працюватимуть:

  •  цілодобовий пункт обігріву за адресою вул. Половка, 103 (кімната в пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС Україні в Полтавській області),
  • територіальний центр  соціального обслуговування надання соціальних послуг за адресою вул. Маршала Бірюзова, 76 (в робочий час установи).

У Подільському районі міста стаціонарні пункти обігріву відкриють за адресами:

  • у фойє Подільської районної в м. Полтаві ради, вул. А. Кукоби, 39
  • у приміщенні церкви "Відродження", пр.-т Миру, 26,
  • в приміщенні 3-ї міської клінічної лікарні, площа Слави, 2
  • в храмі Різдва Пресвятої Богородиці, вул. Головка, 7.

Коли буде прийнято рішення про розгортання мобільного пункту обігріву, розповів Володимир Леонов, там обіцяють не лише напувати всіх охочих солодким гарячим чаєм, але й годувати печивом, цукерками та бутербродами із салом, а також організувати деяку кількість теплих речей, якими зможуть утеплитися клієнти пункту обігріву.

На даний час немає потреби. При стійких морозах, коли середньодобова температура 10 градусів і нижче встановиться не на  один-два дні, а якщо буде прогноз на п'ять і більше днів, всі пункти обігріву будуть розгорнуті

– пояснив Володимир Леонов.

До слова, 15 січня у Полтаві — мінус 11 градусів.

пукти обігріву, ДСНС, морози

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.