ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:26 23.01


Пункт обігріву в Полтаві: тепло та малолюдно

Із настанням справжньої зими працівники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області встановили в обласному центрі пункт обігріву поблизу центрального автовокзалу.

Ми вирішили дізнатися, наскільки тепло у такому наметі, як проходять чергування у ньому та які гості приходять...

Пункт обігріву являє собою намет із столом і двома лавами із саморобною пічкою посередині. Атмосфера тут своєрідна, тому що у приміщенні тепло, але димно і одяг дуже швидко просотується чадним запахом. Раз на годину до нього заходить працівник відомства, кидає до буржуйки дрова. Сьогодні черговий "пічник" – Руслан Кулашкін.

 - Цього року якось небагато у нас відвідувачів. Час від часу приходить до нас одна і та ж жінка. Що стосується безхатченків, то вони віддають перевагу теплим підвалам, - каже Руслан.

Рятувальники чай-каву а наметі не зберігають, тому що обов'язково знайдеться хтось, хто поцупить пакетики. Тому кореспондента інтернет-видання запросили випити гарячий напій до чергової частини поруч із наметом.

 - У нас зараз більшість хлопців допомагають витягати із снігу автомобілі та фури, постійні виклики. Найгірше було 18-19 січня, під час заметілі. Але у пункті обігріву при цьому не людно. Найбільша кількість гостей була у січні минулого року, коли під Абазівкою перекинувся автобус із півсотнею віруючих, що їхали з Луганщини до Києва. Вони у нас добу грілися, допоки інший транспорт знайшли", - розповів Руслан Кулашкін.

Загалом станом на 23 січня у різних куточках Полтавщини облаштований 81 пункт обігріву. При цьому три з них – в обласному центрі. Окрім точки біля автовокзалу, інші намети можна знайти біля ЦРЛ на Комсомольській, 58-а (Полтавської РО ТЧХУ), а також на вулиці Кучеренка, 4 (мобільна медична бригада медико-соціального центр ЧХУ).

Анна СОЛТОВСЬКА

пункт обігріву, холод, МНС

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.