ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 19.05


П'ятьох членів виборчкомів Полтавщини оштрафували

П'ять членів двох виборчих комісій на Полтавщині були оштрафовані судом за правопорушення, пов'язані з корупцією на минулих виборах.

 

За участі Горішньоплавнівського відділу Кременчуцької місцевої прокуратури міським судом міста Горішні Плавні упродовж квітня-травня 2020 року було розглянуто 10 протоколів про порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності окружних виборчих комісій, які працювали на виборах народних депутатів України та Президента України, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Судом п'ять осіб визнано винними за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу в розмірі 3 400 гривень кожному.

Згідно з матеріалами справи голова, заступники голови і секретарі двох окружних виборчих комісій затвердили постанови про розподіл премій членам комісій, зокрема й собі, але не повідомили вищий орган про наявність реального конфлікту інтересів.

Після набрання постановами суду законної сили вирішуватиметься питання про направлення подання в порядку ч. 3 ст. 65 Закону України "Про запобігання корупції" на адресу Центральної виборчої комісії з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню правопорушень, пов'язаних із корупцією.

суд, вибори, корупція, штраф, прокуратура

За темою:

  • "Я не порушувала правил" – водійка Саєнко про смертельну аварію
  • Політику Сергію Чередніченку присудили три роки ув’язнення
  • У суді вирішиться доля земельних ділянок вартістю майже 32 мільйони гривень
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.