ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 20.03


П'яту лікарню Полтави перепрофілювали в інфекційний центр

Влада повідомила, що оперативний штаб із протидії коронавірусу у Полтаві працює у посиленому режимі, у місті наразі немає жодної підозри на захворювання. Але одну з лікарень міста підготували для потенційних хворих.

Оперативний штаб із протидії коронавірусу у Полтаві працює у посиленому режимі, у місті наразі немає жодної підозри на захворювання, зазначив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

"Продовжуємо жорстко контролювати карантинні заходи. Щоденно працюють мобільні групи, які дезінфікують салони міського громадського транспорту. А також вони перевіряють, як заклади сфери послуг виконують обмежувальні заходи. Щодо готовності медичних закладів: у Полтаві заналом підготовлено три інфекційні відділення, які прийматимуть людей у разі виявлення коронавірусу. Безпосередно для жителів міста перепрофілювали 5-ту клінічну лікарню в інфекційний центр. 100 тисяч одноразових масок виділили для лікарень міста та мобільних груп небайдужі підприємці Полтави", – повідомив Олександр Шамота.

За словами Олександра Шамоти, у медзакладах міста зараз є 53 апарати штучної вентиляції легень, ще закуплять днями 20 апаратів. 

Також у місті намагаються жорстко слідкувати за виконанням норм перевереення пасажирів у громадському транспорті. "Звичайно, перевозити по десять людей та збільшити кількість машин на маршруті перевізники фізично не можуть. Тому, на жаль, людям доводиться чекати на зупинках", - зазначив секретар міської ради. 

коронавірус, влада, карантин, лікарня, транспорт

За темою:

  • У Полтаві зафіксували випадок захворювання на коронавірус
  • У Кременчуці встановили обладнання для ПЛР-лабораторії
  • У вівторок у Полтаві буде велика дезінфекція. АДРЕСИ
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.