18:40 14.10

ПЗМС розгромив футзальну "Багіру"

Полтавський клуб ПЗМС 14 жовтня зіграв перший матч чемпіонату країни серед жіночих команд Вищої ліги, в якому з непристойним рахунком переміг суперника. 5 голів у матчі забила іменинниця Маргарита Мочалова.

ПЗМС — ДЮФШ Багіра — 21:1

Голи: Мочалова 11, 22, 30, 37, 38, Єрмоленко 16, 17, 30, Дударчук 16, 24, 28, Бабенко 17, 21, 38, 39, Логінова 19, 20, 36, Шаповал 25, Келеп 26, Гавриш 35 — Барсова 19.
ПЗМС: Жушман - Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Логінова, Єрмоленко, Келеп, Дударчук, Мочалова.
Багіра: Сисоєва – Барсова, Ващенко, Чувалка, Федотенко, Ширяєва, Степаненко, Юденко, Колтакова, Федоренко.

Віце-чемпіонки України — полтавський клуб ПЗМС стартував у новому сезоні домашнім матчем проти дебютанта ліги – "Багіри" з міста Лиман Донецької області.

Перші десять хвилин вийшли трохи нервовими, адже моментів було багато, а забити все ніяк не вдавалося. Нарешті, на 11-й хвилині Мочалова, яка святкувала свій день народження, відкрила рахунок у матчі. Після цього полтавки відчули впевненість та у період між шістнадцятою та сімнадцятою хвилинами забили чотири голи!

Гостям на 19-й хвилині вдалося провести гол престижу, єдиний у зустрічі, як виявилося. Відзначилася Барсова – найнебезпечніша у складі суперника. До перерви полтавкам вдалося забити ще двічі. Перший тайм — 7:1.

Друга двадцятихвилинка продовжувалася по тому ж сценарію. ПЗМС вдалося довести рахунок до непристойного. У складі господарів відзначалися всі польові гравці. Найбільша кількість голів – п’ять – в активі Маргарити Мочалової.

У наступному турі ПЗМС гратиме проти «WFC KHARKIV-КДЮСШ-8» (Харків). Матч відбудеться у період 27-29 жовтня, точної дати поки що немає.

Загалом, у групі разом із ПЗМС виступають ще три команди, дві вищеназвані та харківська «Тесла». Команди зіграють між собою в два кола, дві кращих вийдуть до плей-офф, де до них приєднаються ще дві команди з іншої підгрупи. Ця четвірка й визначить переможця чемпіонату у фінальному раунді.