ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:36 20.09


Раду Полтавського тервідділення Асоціації платників податків очолив Сергій Коваль

20 вересня в Полтаві відбулося переобрання Голови ради територіального відділення Асоціації платників податків України в Полтавській області.

Досьогодні посаду Голови ради територіального відділення Асоціації платників податків України (ТВ АППУ) в Полтавській області обіймав Олександр Бейдик. Але вже з початку поточного року він майже не виконував обов'язки і просив звільнити його від головування, адже багато уваги приділяє власному бізнесу, тож на Асоціацію часу вже не вистачає.

Взяти участь в обговоренні кандидатури та привітати нового Голову ради ТВ АППУ приїхали президент ВГО "Асоціація платників податків України" Грігол Катамадзе та її віце-президент Володимир Венгер.

У нас почався процес змін в областях. На сьогодні змінилися керівники територіальних відділень у Київській, Запорізькій, Одеській та Чернігівській областях та тепер у Полтаві. Для нас важливо, щоб кожен новий керівник почав активно працювати. Ми працюємо над багатьма напрямками, і в першу чергу – над зміненням податкового законодавства, і нам потрібно, щоб в областях наші колеги також підтримували нас, тому що якщо ми будемо щось робити в Києві, а це не буде відбуватися в регіонах, то це не матиме ніякого сенсу

– зазначив Грігол Катамадзе.

На зустрічі були присутні також члени Асоціації – представники місцевого бізнесу та банківської сфери.

Обговорення кандидатури Сергія Коваля тривало недовго, по суті це була формальність, бо він – єдина  людина, яка найбільше відповідає посаді та має необхідний досвід. Це зрозуміло, адже Сергій Олексійович має багаторічний досвід роботи в податкових органах, а з 2016 році перейшов у бізнес – і до нинішнього часу працює в групі компаній "Надежда". Тому кандидатуру нового Голови ради підтримали одностайно.

Обраний сьогодні новий керівник Сергій Коваль багато років працював у податкових органах Полтавщини, він досвідчена людина, з 2016 року працює в бізнесі – він був з обох боків, скажімо так, барикад – тож розуміє, в тому числі, й помилки в діяльності фіскальних органів. Тому я сподіваюся, що це допомагатиме йому в роботі

 – підсумував Грігол Катамадзе.

Новообраний голова ТВ АППК Полтавської області Сергій Коваль подякував присутнім за довіру,  пообіцяв покращити роботу в області та налагодити більш тісну співпрацю з керівництвом Асоціації.

Основною метою своєї діяльності я бачу підтримку й допомогу тих підприємств і фізичних осіб-підприємців, які є та будуть членами Асоціації, її розбудову, донесення до органів державної влади бачення позицій бізнеса, допомоги вирішення практичних завдань та всього спектру питань, які виникають в повсякденній діяльності між бізнесом і органами влади. Я вдячний за довіру і обіцяю докласти всіх можливих зусиль, щоб Асоціація працювала ще краще, ніж це було до того – використовуючи й попередній досвід і, маю надію, ми привнесемо нові методи

 – заявив Сергій Коваль.

На захід також особисто завітав голова ГУ ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, який був задоволений, що на обрання голови ради територіального відділення Асоціації особисто завітали її очільники.

ВГО "Асоціація платників податків України" – це міст по налагодженню відносин між платниками податків та фіскальною службою. Якщо сьогодні її президент приїжджає в регіон і спілкується з представниками бізнесу, то видно, що Асоціація працює не на папері, а це повноцінна організація, яка працює на конструктивні відносини між бізнесом і органами влади 

– наголосив Сергій Садовий.

Протягом останнього року, як повідомив вже колишній голова ради ТВ АППУ Олександр Бейдик,  головним джерелом надходження коштів до Полтавського територіального відділення АППУ були членські внески, а основним  видом діяльності – правовий захист членів Асоціації, представників місцевого малого та середнього бізнесу.

податки, бізнес, посада, АППУ

За темою:

  • Італійці заявили про намір збудувати у Полтаві макаронну фабрику
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.